תיקון רמקולים

תיקון רמקולים

פסנתרין מגיעים עד אלייך!

אין צורך לצאת מהבית, אנו נשלח אליך את אחד המומחים אשר יבדוק, יאבחן את התקלה ויגיש לך הצעת מחיר הוגנת. התחייבות להגיע תוך ארבע שעות לכל מקום בארץ!!!
כל התיקונים נעשים תוך שמירה מלאה על המוצר ובאחריות לשלושה חודשים.

שירות אמין, מקצועי ואדיב!
בקיצור תיקון רמקולים זו המומחיות שלנו. 

"פסנתרין" מתמחה בתיקון רמקולים לסוגיהם תחומי התמחותנו:

  • תיקון רמקולים
  • תיקון רמקולים מוגברים
  • תיקון מוניטורים
  • החלפת טוויטר
  • תיקון כרטיס אלקטרוני
  • תיקון כניסות ויציאות: פי-אל, rca ,xlr ועוד
תיקון רמקולים

תיקון רמקולים

המומחים של פסנתרין – תיקון כלי נגינה והגברה יכולים להגיע עד אליך ולתקן במהירות את כל סוגי הרמקולים. אנו עדיפים על המתחרים בגלל הזמינות הגבוהה, המחיר המשתלם והיחס האישי ומשום שאצלנו ישמחו להעניק לך ייעוץ טלפוני בחינם ומכל הלב. אהבה אמיתית לכלי נגינה הופכת אותנו לשותפים שלך – בין אם בשירותי תיקון כלי נגינה והגברה ובין אם בכל מה שנוגע למתן המלצות על תחזוקה נכונה.

איך הרמקול נשמע לך?

יכול להיות שמתעוררות אצלך ספקות לגבי איכות הצלילים שאותם הרמקול שלך מפיק. אם עד היום נאלצת להתפשר על התוצאות, נשמח להשיג עבורך שינוי דרמטי. בין אם מדובר בהחלפת סלילים, תיקון והחלפת טוויטרים ו-וופרים, תיקון מוניטורים, תיקון והחלפת כרטיסים אלקטרוניים, תיקון כניסות ויציאות (PL, XLR, RCA ועוד) המומחים שלנו כאן כדי להחזיר את הרמקול שלך למוטב. אנו נגיע עד פתח הבית או העסק שלך ונביא אליך את כלי הבדיקה המובילים בארץ. במקביל, נתאים את סוג התיקון של הרמקולים לדרישות היצרן ונוודא שהתוצאה עולה בקנה אחד עם הציפיות שלך.

ימאהה, JBL, פרוטק,RCF, סמסון ועוד...

אין ספק שהרמקולים הם שעושים את האירוע, רמקול תקין ישדרג את הסאונד ויתן “אוזן קשבת” למוסיקה העוברת דרכו.
“עייפות החומר” הינה תופעה הנותנת את אותותיה בכל תחום ועניין וגם ברמקול. המרכיבים הפעילים מהם הוא מורכב “מזדקנים” ונחלשים במשך הזמן, והדבר בא לידי ביטוי בצלילים צורמים ולא נקיים במקרה הטוב או לאי תפקוד במקרה האחר. כשאנו מקבלים לידינו רמקול לתיקון, אנו מבצעים בדיקה מקיפה של כל מרכיביו וחלקיו מתוך עיקרון של הקדמת תרופה למכה.
ישנם כמה אלמנטים ברמקול המרכיבים יחדיו את הצליל, ואיכותם ותקינותם יוצרים סאונד נקי ונעים לאוזן.

תיקון רמקולים

1. וופר.

הוופר הוא בעצם החלק העיקרי,המפיק את הצליל המרכזי ברמקול כולו אשר מורכב מ קונוס, סליל נחושת, ספיידר, כיפה, מגנט ועוד.

2. טוויטר.

טוויטר הוא רמקול בפני עצמו, אולם קטן יותר מהוופר אשר תפקידו לייצר ולהדגיש את הצלילים הגבוהים הנעים בד”כ בין 5000 הרץ ל 22000 אלף הרץ.

3. תיבת תהודה.

תפקידה של תיבת התהודה לתת עוצמה ועומק לצליל, ע”י קבלת התנודות ולהוציאם החוצה באופן נקי ומושלם הנעים יותר לאוזן.

כל הסיבות להזמין אותנו אליך

הזמנה של שירותי תיקון דרכנו היא בדיוק מה שחיכית לו על מנת לחסוך זמן וכסף. ראשית, אנו נבדוק עבורך האם בכלל משתלם לתקן את הרמקולים ונרכיב בשבילך הצעת מחיר מיוחדת. במקביל, נשווה עבורך בין תיקון לרכישת רמקולים ונסביר לך מה לעשות כדי להפיק מהם את מלוא הפוטנציאל. שנית, יש עלינו המלצות אובייקטיביות ונשמח לצרף אותך למשפחת הלקוחות המרוצים. כל שעליך לעשות הואליצור קשר עם נציגינו ואנחנו כבר נגיע אליך – בלי לדרוש ממך לצאת מהבית, לסחוב את הרמקול על הגב או לעמוד בפקקים.

שליחת ווצאפ
לחצו לחיוג
דילוג לתוכן