תיקון רמקולים

תיקון רמקולים

תיקון רמקולים כלי נגינה והגברה

המומחים של פסנתרין – תיקון כלי נגינה והגברה יכולים להגיע עד אליך ולתקן במהירות את כל סוגי הרמקולים (למשל רמקול JBL, פרוטק, ימאהה ועוד). אנו עדיפים על המתחרים בגלל הזמינות הגבוהה, המחיר המשתלם והיחס האישי ומשום שאצלנו ישמחו להעניק לך ייעוץ טלפוני בחינם ומכל הלב. אהבה אמיתית לכלי נגינה הופכת אותנו לשותפים שלך – בין אם בשירותי תיקון כלי נגינה והגברה, רמקולים, רסיברים, מיקסרים ועוד ובין בכל מה שנוגע למתן המלצות על תחזוקה נכונה.

פסנתרין מגיעים עד אלייך!

"פסנתרין" מתמחה בתיקון רמקולים לסוגיהם תחומי התמחותנו:

תיקון רמקולים

איך הרמקול נשמע לך?

יכול להיות שמתעוררות אצלך ספקות לגבי איכות הצלילים שאותם הרמקול שלך מפיק. אם עד היום נאלצת להתפשר על התוצאות, נשמח להשיג עבורך שינוי דרמטי. בין אם מדובר בהחלפת סלילים, תיקון והחלפת טוויטרים ו-וופרים, תיקון מוניטורים, תיקון והחלפת כרטיסים אלקטרוניים, תיקון כניסות ויציאות (PL, XLR, RCA ועוד) המומחים שלנו כאן כדי להחזיר את הרמקול שלך למוטב. אנו מעבדה ניידת לתיקון רמקולים ונגיע עד פתח הבית או העסק שלך ונביא אליך את כלי הבדיקה המובילים בארץ. במקביל, נתאים את סוג התיקון של הרמקולים לדרישות היצרן ונוודא שהתוצאה עולה בקנה אחד עם הציפיות שלך.

נהנים לנגן על פסנתר או על גיטרה? מדובר בהרבה מעבר לתחביב נחמד. נגינה קבועה מפתחת את עולמנו הפנימי, יכולות המוטוריקה לצד פיתוח כישורים ויכולות נוספים. במקרים בהם ישנה בעיה או תקלה, חשוב לפנות אל המומחים. בין אם מדובר בעבודת תיקון רמקולים, מיקסרים ועוד – עם פסנתרין תתקבל התוצאה הטובה ביותר. חברה זו מתמחה בטיפול ובתיקון שלל כלי נגינה, תוך שימוש במלאי חלקים גדול המיוצר על ידי הטובים ביותר. מעבר לכך, ברשות החברה מעבדה לתיקון ושיפוץ כל נגינה עשויים עץ.

עבודת תיקון רמקולים במומחיות הדרושה

לצד ניהול יום עבודה ארוך ומספק, חשוב לא פחות לתחזק עולם אישי מרתק – כאשר רבים מאתנו בוחרים בנגינה על כלים שונים. כמו כן, רבים לוקחים זאת שלב אחד קדימה – ואף מנגנים לפרנסתם. כך או כך, כדי לתחזק את כלי הנגינה שלכם ולהמשיך ולנגן עליו בכמות אליה אתם רגילים, חשוב לפנות אל בעלי המקצוע הרלוונטיים. שיתוף פעולה זה יוביל לתוצאה הטובה ביותר: מנגינה מרשימה הבוקעת לאורך ההופעה.

באילו מקרים תוכלו לפנות אל בעלי המקצוע? למשל, לצורך תיקון רמקולים. מלאכת התיקון יכולה לנבוע ממספר גורמים. החל מבלאי, שימוש לא נכון בציוד ועוד – תהליך הטיפול והתיקון יתחיל, ראשית, באבחון התקלה ודרגת חומרתה. בהמשך, ניתן יהיה לטפל בבעיה עצמה. בין אם יש להחליף את אחד הרכיבים באחר ובין אם מדובר בפעולת תיקון אחרת – עם פסנתרין יתקבל המענה המדויק ביותר.

תיקון מקצועי של רמקולים וכלי נגינה

איכות הצלילים היוצאים מהרמקולים איננה כפי שהייתה? אינכם מעוניינים להתפשר על התוצאה? לשם כך, אתם מוזמנים לפנות אל פסנתרין. חברה זו מתמחה בתיקון רמקולים של מגוון כלי נגינה. בין אם מדובר בהחלפת סלילים, תיקון טוויטרים והחלפתם, תיקון המוניטורים או שמא מדובר בפעולת תיקון אחרת – כך ניתן יהיה להחזיר את המצב לקדמותו ואף יותר טוב מכך. לצד תיקון הרמקולים, ניתן לפנות אל חברה זו לשם תיקון מקצועי של כלי נגינה.

ימאהה, JBL, פרוטק,RCF, סמסון ועוד...

אין ספק שהרמקולים הם שעושים את האירוע, רמקול תקין ישדרג את הסאונד ויתן "אוזן קשבת" למוסיקה העוברת דרכו.
"עייפות החומר" הינה תופעה הנותנת את אותותיה בכל תחום ועניין וגם ברמקול. המרכיבים הפעילים מהם הוא מורכב "מזדקנים" ונחלשים במשך הזמן, והדבר בא לידי ביטוי בצלילים צורמים ולא נקיים במקרה הטוב או לאי תפקוד במקרה האחר. כשאנו מקבלים לידינו רמקול לתיקון, אנו מבצעים בדיקה מקיפה של כל מרכיביו וחלקיו מתוך עיקרון של הקדמת תרופה למכה.
ישנם כמה אלמנטים ברמקול המרכיבים יחדיו את הצליל, ואיכותם ותקינותם יוצרים סאונד נקי ונעים לאוזן.

תיקון רמקולים

1. וופר.

הוופר הוא בעצם החלק העיקרי,המפיק את הצליל המרכזי ברמקול כולו אשר מורכב מ קונוס, סליל נחושת, ספיידר, כיפה, מגנט ועוד.

2. טוויטר.

טוויטר הוא רמקול בפני עצמו, אולם קטן יותר מהוופר אשר תפקידו לייצר ולהדגיש את הצלילים הגבוהים הנעים בד"כ בין 5000 הרץ ל 22000 אלף הרץ.

3. תיבת תהודה.

תפקידה של תיבת התהודה לתת עוצמה ועומק לצליל, ע"י קבלת התנודות ולהוציאם החוצה באופן נקי ומושלם הנעים יותר לאוזן.

כל הסיבות להזמין אותנו אליך

הזמנה של שירותי תיקון דרכנו היא בדיוק מה שחיכית לו על מנת לחסוך זמן וכסף. ראשית, אנו נבדוק עבורך האם בכלל משתלם לתקן את הרמקולים ונרכיב בשבילך הצעת מחיר מיוחדת. במקביל, נשווה עבורך בין תיקון לרכישת רמקולים ונסביר לך מה לעשות כדי להפיק מהם את מלוא הפוטנציאל. שנית, יש עלינו המלצות אובייקטיביות ונשמח לצרף אותך למשפחת הלקוחות המרוצים. כל שעליך לעשות הוא ליצור קשר עם נציגינו ואנחנו כבר נגיע אליך – בלי לדרוש ממך לצאת מהבית, לסחוב את הרמקול על הגב או לעמוד בפקקים. אנו נפגוש אותך ונתקן את הרמקולים שלך בתל אביב, בכל איזור המרכז (חולון, רמת גן…), ירושלים, איזור הדרום והצפון.

"פסנתרין" מגיעים עד אליך, אין צורך לצאת מהבית, אנו נשלח אליך את אחד המומחים אשר יבדוק, יאבחן את התקלה ויגיש לך הצעת מחיר הוגנת.

אנו נתקן את הרמקול שלכם גם אם הוא בתל אביב, חולון, ירושלים,באר שבע,אשקלון, דרום וצפון!!!
כל התיקונים נעשים תוך שמירה מלאה על המוצר ובאחריות לשלושה חודשים. 

שירות אמין, מקצועי ואדיב! בקיצור תיקון רמקולים זו המומחיות שלנו.

לקוחות שואלים

אנו מתקנים את כל סוגי הרמקולים, פסיבים ומוגברים, הכוללים החלפת סלילים, ממברנה, החלפת טבעת סראונד,תיקון או החלפת טוויטר ועוד.

בוודאי! ברשותינו מלאי חלקים גדול מטובי היצרנים ואנו משתמשים בחלקים איכותיים ומקוריים בלבד.

בהחלט! ברשותינו מעבדת אלקטרוניקה מהתקדמות ביותר, כך שניתן לקבל אצלינו מענה לכל בעיה אלקטרונית וחשמלית.

'פסנתרין מעבדות' מגיעים עד אליך,שירות לכל חלקי הארץ עד בבית הלקוח. אנו נערוך בדיקה מקפת לרמקולים ונבצע את התיקון במקום.
במקרה הצורך נאסוף למעבדה ונחזירם לאחר תיקון.

דילוג לתוכן