תיקון רמקולים

רמקולים מוגברים לסוגיהם

תיקון רמקולים מוגברים

המומחים של פסנתרין – תיקון כלי נגינה והגברה יכולים להגיע עד אליך ולתקן במהירות את כל סוגי הרמקולים המוגברים. אנו עדיפים על המתחרים בגלל הזמינות הגבוהה, המחיר המשתלם והיחס האישי ומשום שאצלנו ישמחו להעניק לך ייעוץ טלפוני בחינם ומכל הלב. אהבה אמיתית לכלי נגינה הופכת אותנו לשותפים שלך – בין אם בשירותי תיקון כלי נגינה והגברה, רמקולים ועוד ובין בכל מה שנוגע למתן המלצות על תחזוקה נכונה.

אנו בפסנתרין נשמח להיות לך לעזר בכל הקשור לרמקולים מוגברים.

אנו בפסנתרין נשמח להיות לך לעזר בכל הקשור לרמקולים מוגברים.

איך הרמקול נשמע לך?​

יכול להיות שמתעוררות אצלך ספקות לגבי איכות הצלילים שאותם הרמקול שלך מפיק. אם עד היום נאלצת להתפשר על התוצאות, נשמח להשיג עבורך שינוי דרמטי. בין אם מדובר בהחלפת סלילים, תיקון והחלפת טוויטרים ו-וופרים, תיקון מוניטורים, תיקון והחלפת כרטיסים אלקטרוניים, תיקון כניסות ויציאות (PL, XLR, RCA ועוד).

המומחים שלנו כאן כדי להחזיר את הרמקול שלך למוטב. אנו מעבדה ניידת לתיקון רמקולים ונגיע עד פתח הבית או העסק שלך ונביא אליך את כלי הבדיקה המובילים בארץ.

יש לציין שהשירות עד הבית הינו בתשלום.

 במקביל, נתאים את סוג התיקון של הרמקולים לדרישות היצרן ונוודא שהתוצאה עולה בקנה אחד עם הציפיות שלך.

נהנים לנגן על פסנתר או על גיטרה? מדובר בהרבה מעבר לתחביב נחמד. נגינה קבועה מפתחת את עולמנו הפנימי, יכולות המוטוריקה לצד פיתוח כישורים ויכולות נוספים. במקרים בהם ישנה בעיה או תקלה, חשוב לפנות אל המומחים. בין אם מדובר בעבודת תיקון רמקולים, מיקסרים ועוד – עם פסנתרין תתקבל התוצאה הטובה ביותר. חברה זו מתמחה בטיפול ובתיקון שלל כלי נגינה, תוך שימוש במלאי חלקים גדול המיוצר על ידי הטובים ביותר.

עבודת תיקון רמקולים במומחיות הדרושה

לצד ניהול יום עבודה ארוך ומספק, חשוב לא פחות לתחזק עולם אישי מרתק – כאשר רבים מאתנו בוחרים בנגינה על כלים שונים. כמו כן, רבים לוקחים זאת שלב אחד קדימה – ואף מנגנים לפרנסתם. כך או כך, כדי לתחזק את כלי הנגינה שלכם ולהמשיך ולנגן עליו בכמות אליה אתם רגילים, חשוב לפנות אל בעלי המקצוע הרלוונטיים. שיתוף פעולה זה יוביל לתוצאה הטובה ביותר: מנגינה מרשימה הבוקעת לאורך ההופעה.

באילו מקרים תוכלו לפנות אל בעלי המקצוע? למשל, לצורך תיקון רמקולים. מלאכת התיקון יכולה לנבוע ממספר גורמים. החל מבלאי, שימוש לא נכון בציוד ועוד – תהליך הטיפול והתיקון יתחיל, ראשית, באבחון התקלה ודרגת חומרתה. בהמשך, ניתן יהיה לטפל בבעיה עצמה. בין אם יש להחליף את אחד הרכיבים באחר ובין אם מדובר בפעולת תיקון אחרת – עם פסנתרין יתקבל המענה המדויק ביותר.

תיקון מקצועי של רמקולים וכלי נגינה​

איכות הצלילים היוצאים מהרמקולים איננה כפי שהייתה? אינכם מעוניינים להתפשר על התוצאה? לשם כך, אתם מוזמנים לפנות אל פסנתרין. חברה זו מתמחה בתיקון רמקולים של מגוון כלי נגינה. בין אם מדובר בהחלפת סלילים, תיקון טוויטרים והחלפתם, תיקון המוניטורים או שמא מדובר בפעולת תיקון אחרת – כך ניתן יהיה להחזיר את המצב לקדמותו ואף יותר טוב מכך. לצד תיקון הרמקולים, ניתן לפנות אל חברה זו לשם תיקון מקצועי של כלי נגינה.

כל הסיבות להזמין אותנו אליך​

הזמנה של שירותי תיקון דרכנו היא בדיוק מה שחיכית לו על מנת לחסוך זמן וכסף. ראשית, אנו נבדוק עבורך האם בכלל משתלם לתקן את הרמקולים ונרכיב בשבילך הצעת מחיר מיוחדת. במקביל, נשווה עבורך בין תיקון לרכישת רמקולים ונסביר לך מה לעשות כדי להפיק מהם את מלוא הפוטנציאל. שנית, יש עלינו המלצות אובייקטיביות ונשמח לצרף אותך למשפחת הלקוחות המרוצים.

"פסנתרין" מתמחה בתיקון רמקולים מוגברים לסוגיהם

"פסנתרין" מגיעים עד אליך, אין צורך לצאת מהבית, אנו נשלח אליך את אחד המומחים אשר יבדוק, יאבחן את התקלה ויגיש לך הצעת מחיר הוגנת.

יש לציין שהשירות עד הבית הינו בתשלום.

אנו נגיע עד אליך לתל אביב, ירושלים, חיפה, איזור הדרום והצפון. 
כל התיקונים נעשים תוך שמירה מלאה על המוצר ובאחריות לשלושה חודשים. 

שירות אמין, מקצועי ואדיב!

לקוחות שואלים

אנו מתקנים את כל סוגי הרמקולים, האלקטרוניים

בוודאי! ברשותינו מלאי חלקים גדול מטובי היצרנים ואנו משתמשים בחלקים איכותיים ומקוריים בלבד.

בהחלט! ברשותינו מעבדת אלקטרוניקה מהתקדמות ביותר, כך שניתן לקבל אצלינו מענה לכל בעיה אלקטרונית וחשמלית.

'פסנתרין מעבדות' מגיעים עד אליך,שירות לכל חלקי הארץ עד בבית הלקוח. אנו נערוך בדיקה מקפת לרמקולים ונבצע את התיקון במקום.
במקרה הצורך נאסוף למעבדה ונחזירם לאחר תיקון.

דברו איתנו!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד משירותי החברה

תיקון פסנתרים

תיקון פסנתרים, שיפוץ וכיוון פסנתרים הינה מלאכת אומנות. אנו נשלח אליך מכוון פסנתרים מומחה עם חלקים מקוריים אשר יחזיר את הפסנתר שלכם לחיים.

לפרטים נוספים »

תיקון גיטרות

תיקון גיטרות אקוסטית, קלאסית, חשמלית, גיטרה בס וכמובן סט אפ מקצועי. ״פסנתרין מעבדות״ מתמחים בתיקון גיטרות לסוגיהם – מגיעים עד אליך!

לפרטים נוספים »
דילוג לתוכן