תיקון פסנתרים

מכוון פסנתרים

תיקון פסנתרים - רמה אחת מעל כולם

יתרונותיה של נגינה על פסנתר הם רבים. בין אם אתם מנגנים להנאתכם האישית או כחלק מתזמורת, אין ספק שמוזיקה הינה גורם מרכזי בתחושת הסיפוק שאתם מרגישים. במקביל, חשוב לא פחות ואף יותר לתחזק את הפסנתר ולוודא כי הוא פועל כשורה. מעוניינים שכלי נגינה זה יפעל כשורה? מבקשים לשמור על האסתטיקה החיצונית שלו? עבודת שיפוץ פסנתרים תסייע לכם בכך – ללא כל ספק.

לאור העובדה כי פסנתרים הינם כלי נגינה מכאני עדין, עליכם לפנות אל אנשי מקצוע מנוסים, מיומנים ובעלי הכשרה מתאימה. כך תתקבל התוצאה הטובה ביותר. חשוב להדגיש כי במרבית המקרים, אין צורך בהובלת הפסנתר לצורך ביצוע עבודת התיקון. למעשה, אנשי המקצוע יגיעו לכתובת המדויקת שתספקו להם – שם הם יאבחנו את מקור הבעיה, יציעו את הפתרון המתאים ויציגו הצעת מחיר לעבודה.

פסנתר הוא הרבה מעבר לכלי נגינה. מדובר בפריט יוקרתי, ריהוט לכל דבר ועניין. האם התעוררה בעיה בנגינה על הפסנתר? מעוניינים לוודא כי האסתטיקה של הפסנתר נשמרת? כדי לבצע את עבודת שיפוץ פסנתרים כראוי, יש לפנות אל חברת פסנתרין. חברה זו מתמחה בשיפוץ מגוון רחב של פסנתרים, כמו גם של אורגנים, אקורדיון, כלי נשיפה, גיטרות ועוד. עבודת תיקון זו מתבצעת תוך ביקור בבית הלקוח מבלי להטריח אותו. לכל שאלה ובעיה, צוות המומחים של החברה ישמח לעמוד לרשותכם ולספק את המענה המקיף והיסודי ביותר.

שיפוץ פסנתרים

תיקון פסנתרים - מענה מקצועי

עבודת התיקון והשיפוץ של הפסנתר תתבצע בשני מישורים: החיצוני והפנימי. לאורך השיפוץ הפנימי, אנשי המקצוע ילטשו או יחליפו את החלקים הבעייתיים בתוך הפסנתר – כך שיפעל היטב. כאשר אנו מדברים על שיפוץ חיצוני, הכוונה היא בין היתר להסרת הצבע, שמירה על פורניר הפסנתר, צביעה חדשה ועוד.

כך או כך, כדי לבצע את עבודת שיפוץ הפסנתר על הצד הטוב ביותר, יש לפנות בהקדם אל חברת פסנתרין. חברה זו הינה מהמובילות בארץ בתחום תיקון כלי נגינה. ברשות חברה זו מלאי חלקים גדול מטובי היצרנים בעולם.

שיפוץ פסנתרים

לקוחות שואלים

בהחלט! אנו נגיע עד אליך, נבצע בדיקה מקפת לפסנתר על כל מרכיביו וחלקיו השונים,נעריך את הנזקים ונגיש לך הצעת מחיר הוגנת.

כל פסנתר והבעיות שלו, אולם תיקון ושיפוץ מקיף פירושו רגולציה מלאה , החלפת פטישים,שלייף,החלפת לבדים, החלפת מיתרים, קפיצים, מחזירים , איזון כללי,טיפול נגד עש ועוד.

בהחלט! ברשותינו מעבדה מתקדמת לייצור מיתרים. אנו נייצר עבורך את אותם מיתרים , נגיע אליך ונבצע את ההתקנה לשביעות רצונך.

בוודאי,אנו נותנים אחריות מלאה על כל טיפול ותיקון, הן על העבודה והן על החלקים ,ללא יוצא מן הכלל וללא אותיות קטנות.

דילוג לתוכן