תיקון מגברים

תיקון כל סוגי המגברים

תיקון מגברים, או תיקון מגבר גיטרה רצוי שיתבצע במגרש של הגדולים.

אנו ב"פסנתרין" עטורי ניסיון במגברים אלו,וביכולתינו לאבחן ולתת מענה לכל תקלה ולו המורכבת ביותר.

ברשותנו מלאי גדול של חלפים מקוריים מרוב החברות המובילות:

ONKYO ,DENON ,NAD ,YAMAHA ,SONY, HARMAN KARDON ועוד.

נגינה מרשימה והרמונית מתבססת, בין היתר, על ידי שימוש בציוד מקצועי. אך מה קורה כאשר ציוד זה איננו עובד כשורה? בין אם מדובר בעבודות תיקון מגברים, רסיבר, רמקולים או מוצרים אחרים – צוות העובדים של פסנתרין יסייע לכם. תחום ההתמחות של החברה הינו מגוון, מקצועי ואיכותי וביכולתם של העובדים לספק מענה לכל תקלה ובעיה. ברשות החברה מלאי חלקים מרשים של טובי היצרנים בעולם. בהתאם לכך, תתבצע עבודת תיקון חסרת פשרות.

אנו בפסנתרין נשמח להיות לך לעזר בכל הקשור למגברים.

אנו בפסנתרין נשמח להיות לך לעזר בכל הקשור למגברים.​

תיקון מגברים – על ידי אנשי מקצוע מנוסים

מהי נגינה מרשימה ויפיפה ועל מה היא מתבססת? ראשית, על כלי הנגינה כמו גם יכולות ניגון מרשימות. בנוסף, כדי שניתן יהיה לנגן באופן הרמוני ומדויק, על ציוד האודיו להיות מקצועי לא פחות ואף יותר. כך ניתן יהיה להשמיע את המוזיקה לקהל – ולהעביר אותה על הצד הטוב ביותר. משתמשים במגברים ישנים? נוצר בלאי וצריך לתקן אותם? אם וכאשר תבחרו לבצע תיקון מגברים, רצוי לא לעשות זאת לבדכם. זהו השלב לפנות אל המומחים בתחום.

בבואכם לחפש אחר המומחים שיסייעו בתיקון המגברים, עליכם לוודא כי עובדים אלו:

  • מחזיקים בהכשרה הדרושה לביצוע המשימה.
  • מחזיקים בניסיון בתיקון של מגברים מסוגים שונים – תוך החלפת הרכיבים המתאימים, ועדכון מצב המגבר בסיום העבודה.
  • מתן אחריות על העבודה כמו גם על הרכיבים שהוחלפו בזמן התיקון.

כמו כן, חשוב לא פחות לבקש המלצה על המומחים בתחום תיקון המגברים. בין אם דרך קולגות בתחום או שמא באמצעות מכרים וחברים, כך תגיעו אל הכתובת הנכונה עבורכם.

תיקון מגברים - שירות חסר פשרות​

שירות חסר פשרות​

החל מתיקון מגברים, תיקון מגבר גיטרה, תיקון רסיברים, תיקון מגברי מנורות ועד תיקון מגברי אורות – צוות המומחים של פסנתרין עומד לרשותכם בכל בעיה. עובדים מנוסים אלו יגיעו עד אליך, יבדקו ויאבחנו את התקלה – ויגישו לכם הצעת מחיר אטרקטיבית. בנוסף, כל תיקון מתבצע תוך שמירה מוקפדת על המוצר ומתן אחריות לשלושה חודשים.

תיקון רסיבר –
לבצע את העבודה כראוי

תיקון רסיבר
לבצע את העבודה כראוי

מוזיקה הינה גורם מרכזי בחיינו, והיא מלווה אותנו משעות הבוקר ועד הערב. כדי שנוכל להאזין לה היטב, וליהנות מהצלילים ההרמוניים, יש לוודא כי הרסיבר הינו מקצועי. שכן כך חווית השמיעה תהיה מהמעלה הראשונה. למעשה, באמצעות הרסיבר אנו נוכל להקשיב למוזיקה ממערכת השמע – ואף להעביר את הצלילים לקהל באיכות מרשימה וללא פשרות.

מעוניינים להשמיע מוזיקה ברדיוס רחב? חוששים שמא הרסיבר איננו פועל כשורה? זהו השלב לפנות אל בעלי המקצוע ולבקש מהם שירותי תיקון רסיבר. מומחים אלו יידעו לאבחן את מקור הבעיה ולהתאים לה את הפתרון המדויק ביותר. לאורך פגישת הייעוץ, תבינו מהי בעיה, אילו רכיבים יש לתקן או להחליף, מהו טיב מרכיבי החילוף, כמו גם מה הם לוחות הזמנים לצורך ביצוע עבודת התיקון.

תיקון רסיבר - פועלים במקצועיות

תיקון רסיבר
פועלים במקצועיות

הרסיבר לא נדלק? האם המגבר נדלק ונכבה בתדירות גבוהה? האם המגבר לא מוציא סאונד? בין אם מדובר בתקלות אלו או שמא מדובר בתקלות אחרות ברסיבר, כדי שניתן יהיה להתמודד עם המצב על הצד הטב ביותר – יש לפנות בהקדם אל חברת פסנתרין. חברה זו מחזיקה בניסיון רב בתחום תיקון רסיברים. כמו כן, ניתן לפנות אל חברה זו גם לצורך תיקון מגבר גיטרה, תיקון מגברי מנורות ותיקון מגברי אורות. עבודה זו תתבצע תוך החלפת רכיבים איכותיים. כמו כן, הטכנאים של החברה הינם הנדסאי אלקטרוניקה והם מנוסים בתחום התיקון של רסיברים.

מה קורה כאשר הרסיבר לא נדלק? או מגבר הגיטרה לא מוציא סאונד? מעוניינים לבצע חזרות עם הגיטרה אבל מערכת ההגברה לא פועלת כשורה? תיקון מגברי גיטרה יתבצע על ידי המומחים בתחום: חברת פסנתרין. חברה זו מתמחה בעבודות תיקון כלי נגינה ומגברים. כל זאת, תוך שימוש במלאי חלקים גדול מטובי היצרנים בעולם.

תיקון מגבר גיטרה – לבצע את העבודה עם אחריות

תיקון מגבר גיטרה -
לבצע את העבודה עם אחריות

לפרוט על המיתרים ולהפיק צלילים הרמוניים מהגיטרה – מדובר בהרבה מעבר לתחביב. עבור רבים מאתנו מדובר במקצוע לכל דבר, כאשר חלקנו אף מקפידים על ביצוע תחזוקה שוטפת. הכול, כדי לוודא כי כלי הנגינה שלנו הינו איכותי, מקצועי ועומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

עם זאת, מה קורה כאשר הגיטרה אינה פועלת כמו בדרך כלל? האם הסאונד המתקבל מהנגינה שונה מבדרך כלל? כך או כך, בשלב זה יש לפנות אל אנשי המקצוע ולבקש מהם את המענה הבא: תיקון מגבר גיטרה.

לאורכו של תהליך התיקון, ניתן יהיה לברר, בין היתר, האם נדרשת עבודת ניקיון יסודי. כמו כן, לאורך הבדיקה אנשי המקצוע יבדקו האם נדרש שיוף סריגים, תיקוני אלקטרוניקה כאלו ואחרים וכן הלאה. מעבר לכך, אנשי המקצוע של פסנתרין נותנים שירות עד הבית – תוך ביצוע בדיקה מקיפה.

 

תיקון מגבר גיטרה במקצועיות הדרושה

תיקון מגבר גיטרה
במקצועיות הדרושה

מה ניתן לעשות במקרה בו המגבר נדלק – אך נכבה לאחר מספר שניות? או במקרה שנשאר על מצב של standby? במקרים אלו ואחרים, מומלץ ליצור קשר עם חברת פסנתרין. עובדי החברה מבצעים מגוון סוגי תיקונים – תוך שמירה מלאה על איכות המוצר,ובאחריות לשלושה חודשים.

כשאנו מקבלים לידינו מגבר לתיקון, אנו יכולים להתמודד עם החלפת רכיב מכל סוג.

הפתגם המפורסם אומר: "תשאל את המנוסה ואל תשאל את הרופא" במקרה שלנו אנו גם הרופא וגם המנוסה. מעבר לכך שהטכנאים שלנו הם בעלי תואר של הנדסאי אלקטרוניקה, ניסיונם בתיקון מגברים הוא מעל הכל.

אין תקלה שלא הצלחנו לפתור ברמת רכיב!

תחומי התמחותינו:

להלן מספר דוגמאות של תקלות שאנו מתמודדים איתן יום יום בהצלחה יתרה:

תיקון רמקול מוגבר JBL

בקיצור,תיקון מגברים זו המומחיות שלנו!​

"פסנתרין" מגיעים עד אליך, אין צורך לצאת מהבית, אנו נשלח אליך את אחד המומחים אשר יבדוק, יאבחן את התקלה ויגיש לך הצעת מחיר הוגנת.

יש לציין שהשירות עד הבית הינו בתשלום.

אנו נגיע עד אליך לתל אביב, ירושלים, חיפה, איזור הדרום והצפון. 
כל התיקונים נעשים תוך שמירה מלאה על המוצר ובאחריות לשלושה חודשים. 

שירות אמין, מקצועי ואדיב!

לקוחות שואלים

ניתן לקבל אצלינו מענה רחב לכל סוגי המגברים ומכל היצרנים, רסיברים, מגברי כוח, מגברי גיטרה ועוד.

בוודאי! ברשותינו מלאי חלקים גדול מטובי היצרנים ואנו משתמשים בחלקים איכותיים ומקוריים בלבד.

בהחלט! ברשותינו מעבדה מהתקדמות ביותר, כך שניתן לקבל אצלינו מענה לכל תקלה ובעיה ,כגון החלפת סליל לרמקול או החלפת הרמקול כולו,תיקוני אלקטרוניקה ועוד.

'פסנתרין מעבדות' מגיעים עד אליך, אנו נערוך בדיקה מקפת למגבר ונבצע את התיקון במקום.
במקרה הצורך נאסוף את הכלי למעבדה ונחזירו לאחר תיקון.

דברו איתנו!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד משירותי החברה

תיקון גיטרות

תיקון גיטרות אקוסטית, קלאסית, חשמלית, גיטרה בס וכמובן סט אפ מקצועי. ״פסנתרין מעבדות״ מתמחים בתיקון גיטרות לסוגיהם – מגיעים עד אליך!

לפרטים נוספים »
דילוג לתוכן