תיקון מגברים

תיקון מגברים

תיקון מגברים, תיקון רסיברים או תיקון מגבר גיטרה רצוי שיתבצע במגרש של הגדולים.

אנו ב”פסנתרין” עטורי ניסיון במגברים אלו,וביכולתינו לאבחן ולתת מענה לכל תקלה ולו המורכבת ביותר.

ברשותנו מלאי גדול של חלפים מקוריים מרוב החברות המובילות:

ONKYO ,DENON ,NAD ,YAMAHA ,SONY, HARMAN KARDON ועוד.

נגינה מרשימה והרמונית מתבססת, בין היתר, על ידי שימוש בציוד מקצועי. אך מה קורה כאשר ציוד זה איננו עובד כשורה? בין אם מדובר בעבודות תיקון מגברים, רסיבר, רמקולים או מוצרים אחרים – צוות העובדים של פסנתרין יסייע לכם. תחום ההתמחות של החברה הינו מגוון, מקצועי ואיכותי וביכולתם של העובדים לספק מענה לכל תקלה ובעיה. ברשות החברה מלאי חלקים מרשים של טובי היצרנים בעולם. בהתאם לכך, תתבצע עבודת תיקון חסרת פשרות.

תיקון מגברים – על ידי אנשי מקצוע מנוסים

מהי נגינה מרשימה ויפיפה ועל מה היא מתבססת? ראשית, על כלי הנגינה כמו גם יכולות ניגון מרשימות. בנוסף, כדי שניתן יהיה לנגן באופן הרמוני ומדויק, על ציוד האודיו להיות מקצועי לא פחות ואף יותר. כך ניתן יהיה להשמיע את המוזיקה לקהל – ולהעביר אותה על הצד הטוב ביותר. משתמשים במגברים ישנים? נוצר בלאי וצריך לתקן אותם? אם וכאשר תבחרו לבצע תיקון מגברים, רצוי לא לעשות זאת לבדכם. זהו השלב לפנות אל המומחים בתחום.

בבואכם לחפש אחר המומחים שיסייעו בתיקון המגברים, עליכם לוודא כי עובדים אלו:

  • מחזיקים בהכשרה הדרושה לביצוע המשימה
  • מחזיקים בניסיון בתיקון של מגברים מסוגים שונים – תוך החלפת הרכיבים המתאימים, ועדכון מצב המגבר בסיום העבודה
  • מתן אחריות על העבודה כמו גם על הרכיבים שהוחלפו בזמן התיקון

כמו כן, חשוב לא פחות לבקש המלצה על המומחים בתחום תיקון המגברים. בין אם דרך קולגות בתחום או שמא באמצעות מכרים וחברים, כך תגיעו אל הכתובת הנכונה עבורכם.

תיקון מגברים - שירות חסר פשרות

החל מתיקון מגברים, תיקון מגברי גיטרות, תיקון רסיברים, תיקון מגברי מנורות ועד תיקון מגברי אורות – צוות המומחים של פסנתרין עומד לרשותכם בכל בעיה. עובדים מנוסים אלו יגיעו עד הלקוח, יבדקו ויאבחנו את התקלה – ויגישו לכם הצעת מחיר אטרקטיבית. בנוסף, כל תיקון מתבצע תוך שמירה מוקפדת על המוצר ומתן אחריות עד 3 חודשים.

תיקון רסיבר ומגבר דורש מיומנות, ניסיון והבנה מעמיקה בתחום. רק כך ניתן יהיה לפתור את הבעיה ולהגיע לפתרון הדרוש. כדי לחזור ולנגן כאשר מערכת ההגברה והרסיברים פועלת כראוי, יש ליצור קשר עם פסנתרין. חברה זו הינה מהמובילות בארץ בתחום תיקון כלי נגינה והגברה. צוות עובדי החברה עומד לרשותכם לכל שאלה ובעיה – כאשר כל אחד מאנשי המקצוע מחזיק במומחיות רבה בתיקון מגוון כלי נגינה ורסיברים. כמו כן, ברשות החברה מלאי חלקים גדול מטובי היצרנים בעולם.

תיקון רסיבר – לבצע את העבודה כראוי

מוזיקה הינה גורם מרכזי בחיינו, והיא מלווה אותנו משעות הבוקר ועד הערב. כדי שנוכל להאזין לה היטב, וליהנות מהצלילים ההרמוניים, יש לוודא כי הרסיבר הינו מקצועי. שכן כך חווית השמיעה תהיה מהמעלה הראשונה. למעשה, באמצעות הרסיבר אנו נוכל להקשיב למוזיקה ממערכת השמע – ואף להעביר את הצלילים לקהל באיכות מרשימה וללא פשרות.

מעוניינים להשמיע מוזיקה ברדיוס רחב? חוששים שמא הרסיבר איננו פועל כשורה? זהו השלב לפנות אל בעלי המקצוע ולבקש מהם שירותי תיקון רסיבר. מומחים אלו יידעו לאבחן את מקור הבעיה ולהתאים לה את הפתרון המדויק ביותר. לאורך פגישת הייעוץ, תבינו מהי בעיה, אילו רכיבים יש לתקן או להחליף, מהו טיב מרכיבי החילוף, כמו גם מה הם לוחות הזמנים לצורך ביצוע עבודת התיקון.

תיקון רסיבר - פועלים במקצועיות

הרסיבר לא נדלק? האם המגבר נדלק ונכבה בתדירות גבוהה? האם המגבר לא מוציא אף סאונד? בין אם מדובר בתקלות אלו או שמא מדובר בתקלות אחרות ברסיבר, כדי שניתן יהיה להתמודד עם המצב על הצד הטב ביותר – יש לפנות בהקדם אל חברת פסנתרין. חברה זו מחזיקה בניסיון רב בתחום תיקון רסיברים. כמו כן, ניתן לפנות אל חברה זו גם לצורך תיקון מגברי גיטרות, תיקון מגברי מנורות ותיקון מגברי אורות. עבודה זו תתבצע תוך החלפת רכיבים איכותיים. כמו כן, הטכנאים של החברה הינם הנדסאי אלקטרוניקה והם מנוסים בתחום התיקון של רסיברים.

מה קורה כאשר הרסיבר לא נדלק? האם המגבר של הגיטרה לא הוציא אף סאונד? מעוניינים לבצע חזרות עם הגיטרה אבל מערכת ההגברה לא פועלת כשורה? תיקון מגברי גיטרה תתבצע על ידי המומחים בתחום: חברת פסנתרין. חברה זו מתמחה בעבודות תיקון כלי נגינה ומגברים. כל זאת, תוך שימוש במלאי חלקים גדול מטובי היצרנים בעולם. בנוסף, ברשות החברה מעבדה לתיקון ושיפוץ כלי נגינה עשויים עץ – תוך שימוש בטכניקה ייחודית.

תיקון מגבר גיטרה – לבצע את העבודה עם אחריות

לפרוט על המיתרים ולהפיק צלילים הרמוניים מהגיטרה – מדובר בהרבה מעבר לתחביב. עבור רבים מאתנו מדובר במקצוע לכל דבר, כאשר חלקנו אף מקפידים על ביצוע תחזוקה שוטפת. הכול, כדי לוודא כי כלי הנגינה שלנו הינו איכותי, מקצועי ועומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

עם זאת, מה קורה כאשר הגיטרה אינה פועלת כמו בדרך כלל? האם הסאונד המתקבל מהנגינה שונה מבדרך כלל? כך או כך, בשלב זה יש לפנות אל אנשי המקצוע ולבקש מהם את המענה הבא: תיקון מגברי גיטרה.

לאורכו של תהליך התיקון, ניתן יהיה לברר, בין היתר, האם נדרשת עבודת ניקיון יסודי. כמו כן, לאורך הבדיקה אנשי המקצוע יבדקו האם נדרש שיוף סריגים, תיקוני אלקטרוניקה כאלו ואחרים וכן הלאה. מעבר לכך, אנשי מקצוע רבים נותנים שירות עד הבית – תוך ביצוע בדיקה מקיפה.

בבואכם לפנות אל מומחים אלו, מומלץ לברר האם הם אכן מגיעים לכל כתובת – ובאיזו פריסה הם פועלים. כמו כן, יש לברר את רמת זמינותם והאם הם מעניקים אחריות על ביצוע העבודה. כך, תוכלו לשוב ולהיעזר בהם בהמשך במקרה הצורך.

תיקון מגבר גיטרה  במקצועיות הדרושה

מה ניתן לעשות במקרה בו המגבר נדלק – אך נכבה לאחר מספר שניות? האם המגבר נותר במצב של standby? במקרים אלו ואחרים, מומלץ ליצור קשר עם חברת פסנתרין. עובדי החברה מבצעים מגוון סוגי תיקונים – תוך שמירה מלאה על איכות המוצר. כמו כן, הם מספקים אחריות ל-3 חודשים.

אין תקלה שלא הצלחנו לפתור ברמת רכיב!

תחומי התמחותינו:

תיקון רמקולים JBL , RCF , ועוד

לכן כשאנו מקבלים לידינו מגבר לתיקון, אנו יכולים להתמודד עם החלפת רכיב מכל סוג.

הפתגם המפורסם אומר: “תשאל את המנוסה ואל תשאל את הרופא” במקרה שלנו אנו גם הרופא וגם המנוסה. מעבר לכך שהטכנאים שלנו הם בעלי תואר של הנדסאי אלקטרוניקה, ניסיונם בתיקון מגברים הוא מעל הכל.

להלן מספר דוגמאות של תקלות שאנו מתמודדים אתם יום יום בהצלחה יתרה

תיקון רמקול מוגבר JBL
1. רסיבר לא נידלק.
2. מגבר נישאר במצב של standby.
3. המגבר נדלק ונכבה לאחר כמה שניות.
4. המגבר לא מוציא סאונד.
5. המכשיר נכבה כשמגבירים את הווליום.
6. הצג לא עובד.
7. hdmy לא תקין.

בקיצור,תיקון מגברים זו המומחיות שלנו!

"פסנתרין" מגיעים עד אליך, אין צורך לצאת מהבית, אנו נשלח אליך את אחד המומחים אשר יבדוק, יאבחן את התקלה ויגיש לך הצעת מחיר הוגנת.

אנו מגיעים לתל אביב, אזור המרכז, הדרום והצפון, חיפה, ירושלים ובאר שבע.
כל התיקונים נעשים תוך שמירה מלאה על המוצר ובאחריות לשלושה חודשים. 

שירות אמין, מקצועי ואדיב!

לקוחות שואלים

ניתן לקבל אצלינו מענה רחב לכל סוגי המגברים ומכל היצרנים, רסיברים, מגברי כוח, מגברי גיטרה ועוד.

בוודאי! ברשותינו מלאי חלקים גדול מטובי היצרנים ואנו משתמשים בחלקים איכותיים ומקוריים בלבד.

בהחלט! ברשותינו מעבדה מהתקדמות ביותר, כך שניתן לקבל אצלינו מענה לכל תקלה ובעיה ,כגון החלפת סליל לרמקול או החלפת הרמקול כולו,תיקוני אלקטרוניקה ועוד.

‘פסנתרין מעבדות’ מגיעים עד אליך, אנו נערוך בדיקה מקפת למגבר ונבצע את התיקון במקום.
במקרה הצורך נאסוף את הכלי למעבדה ונחזירו לאחר תיקון.

דילוג לתוכן