תיקון סקסופון

תיקון כלי נשיפה

"פסנתרין" מתמחה בתיקון ושיפוץ כלי נשיפה לסוגיהם!

חצוצרה, טרומבון, סקסופון, קלרינט, חליל צד. חליל אתני ועוד…

כלי נשיפה הנו כלי נגינה המפיק צליל ע”י הכנסת אויר לתוכו. כלי הנשיפה הראשון הנו ללא ספק ה “שופר” ,אשר שימש כסימן והתראה למטרות שונות. במרוצת השנים התפתח המושג ו”נולדו” כלים שונים ומגוונים המנגנים ע”פ אותה שיטה.

ישנם כלי נשיפה ממתכת וכלי נשיפה מעץ. הכלים המככבים כיום הם חצוצרה, סקסופון, קלרינט, חליל, מפוחית ועוד, המהווים חלק בלתי נפרד מההרמוניה המוסיקלית, ומוסיפים נופך למושג הנקרא “סימפוניה”.

"פסנתרין" מכסה את כל התחום הנקרא תיקון כלי נשיפה ונותנת מענה לכל תקלה אפשרית ע"י טיפול אוהב ומסור

תחומי התמחותינו:

 • החלפת שעם
 • החלפת כריות וואקום
 • החלפת קפיצים
 • ישור מנענעים
 • תיקון שברים וסדקים
 • הלחמות כסף
 • תיקון הברגות
 • אטימת כניסת אוויר למערכת
 • טיפול בשמן שקדים
 • אוורול מלא
 • פוליש, ווקס וחידוש הכלי.
תיקון סקסופון

תיקון קלרינט / תיקון סקסופון

מניסיוננו אנו נחשפים לתקלות ובעיות הנגרמות לכלי הנשיפה במשך השנים, כתוצאה של עייפות החומר, או מחמת שימוש מרובה, וננסה לתמצת כמה מהם:

1. כניסת אויר למערכת

בכלי הנשיפה כדוגמת הסקסופון והקלרינט ישנם חורים לאורך הכלי אשר אטומים עי “כרית” ונשלטים ע”י הנגן, אשר ברצותו פותחם, וברצותו סוגרם, הכל ע”פ הצלילים אשר ברצונו להפיק. חורים אלו אמורים להיות אטומים לחלוטין לכניסת אויר בשעה שהם במצב סגירה, כניסת אויר ולו הקטנה ביותר תשבש את יצירת הצליל האולטימטיבי, ותקשה על הנגן. סיבה נוספת לכניסת אויר הנה שעם בלוי.

הקלרינט מורכב מחמישה חלקים:  פיה, חבית, גוף עליון, גוף תחתון ופעמון. על כל חלק בקצהו מודבקת פיסת שעם שמטרתה למנוע כניסת אויר לכלי. כתוצאה מפירוק והרכבת החלקים, נשחק השעם והאטימה כבר לא אופטימלית, ולכן תיקון הכלי הוא בהחלפת השעם.

2. לחצנים וקפיצים לא מאוזנים

הלחצן אמור לשלוט על פתיחת וסגירת הנקב אשר נעזר בקפיץ המחובר אליו. לחצן או קפיץ שאינם תקינים קרי כלי לא תקין אשר יגרום לנגן להתאמצות יתרה וצליל חורק.

בקיצור, תיקון סקסופון חייב להתבצע במגרש של הגדולים, מתוך אהבה ושימת לב מיוחדת!

ניתן לקבל אצלנו יעוץ טלפוני חינם {ובשמחה} בנושא:

 • תיקון קלרינט
 • תיקון סקסופון
 • תיקון חליל צד
 • תיקון חצוצרה
תיקון קלרינט

הסקסופון מזייף? הטכנאי כבר בדרך אליך!

אנשי המקצוע מטעם פסנתרין, המומחים בתיקון סקסופונים, מחזיקים בידע, בניסיון ובארגז כלים ייעודי לתיקון של כל סוגי הסקסופונים. הניסיון שלנו מלמד שרוב התקלות נגרמות בגלל כניסת אוויר למערכת או לחצנים וקפיצים לא מאוזנים, אך אנו מסוגלים להתמודד גם עם בעיות מיוחדות ונדירות.
ראשית, נבדוק בשבילך באיזה סוג של בעיה מדובר ונאבחן אותה בצורה מדויקת. שנית, אנו נכנסים לעובי הקורה על מנת לבדוק את חלקי הסקסופון ואת הצורך בהחלפה שלהם בחדשים.
במידה ונגלה יחד איתך שיש חלקים בלויים ושחוקים, נמצא עבורך חלקי חילוף מקוריים ונשמח להעניק לך אחריות מלאה על התוצאה. בהמשך, לא נעזוב את הסקסופון שלך לפני שנוודא שהחורים לאורך הסקסופון אטומים היטב ושבאפשרותך להפיק מהכלי את הצליל האולטימטיבי.

כל השירותים שהסקסופון שלך צריך

בעבר נאלצת לצאת מהבית עם הסקסופון ולסחוב אותו למקומות רחוקים רק בשביל לקבל הצעת מחיר מסודרת. כיום אנו פותרים עבורך את הבעיה ומביאים עד אליך את אנשי המקצוע מובילים בישראל. יתרה על כך, אנו מרכזים את כל השירותים שהסקסופון שלך צריך וכך מעניקים לך תחושת ביטחון.
דרכנו ניתן לתאם באופן מידי החלפת שעם, כריות ואקום או קפיצים ולהזמין מומחים ליישור מנענעים או תיקון שברים וסדקים. במקביל, התמחות בסקסופונים הופכת אותנו לגוף המוביל בהלחמות כסף ויש לנו שיטות מיוחדות לפוליש, וקס וחידוש הכלי.

שומעים שזה שירות טוב

מיומנות בנגינה על סקסופון לצערנו לא מספיקה כדי להתמודד עם התקלות הנפוצות. אם ברצונך לתקן אותו לפי הנחיות היצרן, הגעת למקום הנכון: כעת רק נותר לך להשאיר פרטים באתר – ואנו נשלח עד לפתח הבית שלך איש מקצוע עם ארגז כלים ייעודי עבור תיקון סקסופון.

“פסנתרין” מגיעים עד אליך, אין צורך לצאת מהבית, אנו נשלח אליך את אחד המומחים אשר יבדוק, יאבחן את התקלה ויגיש לך הצעת מחיר הוגנת.

התחייבות להגיע תוך ארבע שעות לכל מקום בארץ!!! אנו מגיעים לתל אביב, חיפה, ירושלים ובאר שבע.
כל התיקונים נעשים תוך שמירה מלאה על המוצר ובאחריות לשלושה חודשים. 

שירות אמין, מקצועי ואדיב!  כל התיקונים נעשים מתוך אסתטיקה מקצועית ושמירה על הכלי!

שליחת ווצאפ
לחצו לחיוג
דילוג לתוכן