תיקון כלי נשיפה

חצוצרה, טרומבון, סקסופון, קלרינט, חליל צד, חליל אתני ועוד…

כלי נשיפה הנו כלי נגינה המפיק צליל ע"י הכנסת אויר לתוכו. כלי הנשיפה הראשון הנו ללא ספק ה "שופר" אשר שימש כסימן והתראה למטרות שונות. במרוצת השנים התפתח המושג ו"נולדו" כלים שונים ומגוונים המנגנים ע"פ אותה שיטה.

ישנם כלי נשיפה ממתכת וכלי נשיפה מעץ. הכלים המככבים כיום הם חצוצרה, סקסופון, קלרינט, חליל, מפוחית ועוד, המהווים חלק בלתי נפרד מההרמוניה המוסיקלית, ומוסיפים נופך למושג הנקרא "סימפוניה".

נגינה על כלי נשיפה תעשיר את עולמנו – ותיצור תחושת סיפוק רבה. בין אם מדובר בקלרינט, מפוחית, סקסופון, או חליל , חשוב להתאמן על כלים אלו – כמו גם לתחזק אותם באופן קבוע.

"פסנתרין" מתמחים בתיקון כלי נשיפה ושיפוצם.

תיקון כלי נשיפה - לבצע את העבודה כהלכה​

מחזיקים בכלי נשיפה ישנים ומעוניינים לשקם אותם? מעוניינים לבנות אביזרים לכלי הנשיפה? תיקון כלי נשיפה מקצועי, אותה תבצע חברת פסנתרין, יענה על מלוא דרישותיכם. חברה זו הינה מהמובילות בתחום התיקון של כלי נגינה. כמו כן, ברשות החברה מלאי חלקים גדול להחלפה. מעבר לכך, ברשות החברה מעבדה לתיקון ושיפוץ אותה מנהל הצוות המקצועי שלנו בעל ניסיון של שנים רבות בתחום.

עבודת תיקון כלי נשיפה​

עבודת תיקון כלי נשיפה​

באמצעות נגינה על כלי נשיפה, ניתן להפיק צלילים מיוחדים ובלתי נשכחים. את הצלילים מפיקים על ידי נשיפת אוויר אל תוך כלי הנגינה – בו נוצר רטט המוביל לצלילים שאנו שומעים. 

ישנם סוגים רבים של כלי נשיפה, כאשר ניתן לחלק אותם לשתי קבוצות מרכזיות: כלי נשיפה העשויים מתכת ואלו העשויים מעץ. עקב כך, נבדלים כלים אלו בצלילים אותם הם מפיקים.

כך או כך, בין אם הם עשויים מתכת או עץ, יש לתחזק אותם היטב – כמו גם לתקן אותם בשעת הצורך.

מה כוללת עבודת תיקון כלי נשיפה? החל מהחלפת השעם, יישור המנענעים, החלפת הקפיצים, תיקון ההברגות, אטימת כניסת האוויר למערכת כלי הנגינה ועד ביצוע חידוש כללי.

בין אם הסקסופון מזייף, חליל הצד זקוק לפוליש, הלחצנים של הקלרינט אינם מאוזנים – יש לפנות אל המומחים לצורך עבודת התיקון. בזכות שיתוף פעולה זה תחזרו לנגן במהרה ובנוחות.

"פסנתרין" מכסה את כל התחום הנקרא תיקון כלי נשיפה ונותנת מענה לכל תקלה אפשרית ע"י טיפול אוהב ומסור.

מיומנות בנגינה על סקסופון לצערנו לא מספיקה כדי להתמודד עם התקלות הנפוצות. אם ברצונך לתקן אותו לפי הנחיות היצרן, הגעת למקום הנכון!

כעת רק נותר לך להשאיר פרטים באתר – ואנו נשלח עד לפתח הבית שלך איש מקצוע עם ארגז כלים ייעודי עבור תיקון סקסופון.

תחומי התמחותינו:

תיקון קלרינט / תיקון סקסופון

מניסיוננו אנו נחשפים לתקלות ובעיות הנגרמות לכלי הנשיפה במשך השנים, כתוצאה של עייפות החומר, או מחמת שימוש מרובה, וננסה לתמצת כמה מהם:

1. כניסת אויר למערכת.​

בכלי הנשיפה כדוגמת הסקסופון והקלרינט ישנם חורים לאורך הכלי אשר אטומים ע"י "כרית" ונשלטים ע"י הנגן, אשר ברצותו פותחם, וברצותו סוגרם, הכל ע"פ הצלילים אשר ברצונו להפיק. חורים אלו אמורים להיות אטומים לחלוטין לכניסת אויר בשעה שהם במצב סגירה, כניסת אויר ולו הקטנה ביותר תשבש את יצירת הצליל האולטימטיבי, ותקשה על הנגן. סיבה נוספת לכניסת אויר הנה שעם בלוי.

הקלרינט מורכב מחמישה חלקים:  פיה, חבית, גוף עליון, גוף תחתון ופעמון. על כל חלק בקצהו מודבקת פיסת שעם שמטרתה למנוע כניסת אויר לכלי. כתוצאה מפירוק והרכבת החלקים, נשחק השעם והאטימה כבר לא אופטימלית, ולכן תיקון הכלי הוא בהחלפת השעם.

2. לחצנים וקפיצים לא מאוזנים​

הלחצן אמור לשלוט על פתיחת וסגירת הנקב אשר נעזר בקפיץ המחובר אליו. לחצן או קפיץ שאינם תקינים קרי כלי לא תקין אשר יגרום לנגן להתאמצות יתרה וצליל חורק.

בקיצור, תיקון סקסופון חייב להתבצע במגרש של הגדולים, מתוך אהבה ושימת לב מיוחדת!

נגינה על כלי נשיפה מביאה אושר לחיינו וחיוך על פנינו. עם זאת, כאשר נדרשת עבודת תיקון סקסופון, קלרינט, חצוצרה או כלי נשיפה אחר – יש לוודא כי בעלי מקצוע מביני דבר מבצעים זאת. צוות המומחים של חברת פסנתרין מחזיקים בהכשרה הדרושה ובניסיון רב בתחום תיקון כלי הנשיפה. בין אם הם עשויים מתכת ובין אם הם עשויים חומר אחר, צוות עובדי החברה מספקים לקהל הלקוחות את המענה הדרוש ליצירת הרמוניה מוזיקלית.

תיקון סקסופון עם הציוד והניסיון המתאים

תיקון סקסופון עם הציוד והניסיון המתאים​

אחד מכלי הנגינה הפופולריים ביותר הינו הסקסופון – ואין זו הפתעה כלל. כלי נשיפה זה, אשר נבנה לראשונה בשנת 1841, עשוי בדרך כלל מחומרי גלם כדוגמת ברונזה ופליז. עם השנים, נגנים רבים השתמשו בו כחלק מיצירת הרמוניה מוזיקלית בתזמורות ותהלוכות.

מנגנים גם אתם על סקסופון? לצד השימוש התדיר והמקצועי בכלי נשיפה זה, חשוב לא פחות ואף יותר לוודא כי אתם שומרים על התחזוקה שלו היטב. כך או כך, במקרים בהם מתעוררת בעיה ונדרשת עבודת תיקון סקסופון, יש לפנות אל אנשי המקצוע הרלוונטיים.

בזכות שיתוף פעולה זה, ניתן יהיה לאבחן את מקור הבעיה:

  • האם נכנס אוויר למערכת?
  • האם הלחצנים של הסקסופון והקפיצים שלו אינם מאוזנים?

 

בין אם מדובר בבעיות אלו או אחרות, על המומחים להתאים את הפתרון לבעיה. לאורך תהליך התיקון, על אנשי המקצוע להשתמש במרכיבים איכותיים להחלפה. אם וכאשר מתגלים חלקים בלויים, ניתן יהיה לחזור ולנגן בזכות חלקי חילוף מהמעלה הראשונה. כמו כן, בין אם מדובר בבלאי ובין אם מדובר בבעיות אחרות, חברת פסנתרין תסייע לכם ללא כל ספק.

ליצור הרמוניה עם כלי הנשיפה

ליצור הרמוניה עם כלי הנשיפה ​

יצירת הרמוניה באמצעות נגינה על כלי נשיפה תתבצע בזכות כישרון רב. כמו כן, כדי לתחזק את הכלים הללו ולוודא כי הם פועלים כראוי, יש לפנות אל חברת פסנתרין. חברה זו מציעה שירות חסר פשרות, כאשר עובדיה יבדקו את מקור הבעיה בכלי הנגינה, יאבחנו אותה ויציגו בהתאם את הפתרון.

ניתן לקבל אצלנו יעוץ טלפוני חינם (ובשמחה) בנושא:​

בקיצור, תיקון כלי נשיפה זו המומחיות שלנו!​

"פסנתרין" מגיעים עד אליך, אין צורך לצאת מהבית, אנו נשלח אליך את אחד המומחים אשר יבדוק, יאבחן את התקלה ויגיש לך הצעת מחיר הוגנת.
השירות בתשלום.

אנו נגיע עד אליך לתל אביב, ירושלים, חיפה, איזור הדרום והצפון. 
כל התיקונים נעשים תוך שמירה מלאה על המוצר ובאחריות לשלושה חודשים. 

שירות אמין, מקצועי ואדיב!

לקוחות שואלים

ניתן לקבל אצלינו מענה רחב לכל משפחת כלי הנשיפה מכל סוגי היצרנים, סקסופון,קלרינט,חצוצרה, טרומבון, חליל צד ועוד.

בוודאי! ברשותינו מלאי חלקים גדול מטובי היצרנים ואנו משתמשים בחלקים איכותיים ומקוריים בלבד.

 בהחלט! ברשותינו מעבדה מהתקדמות ביותר, כך שניתן לקבל אצלינו מענה לכל תקלה ובעיה כגון הלחמות,החלפת כריות,קפיצים רגולציה מלאה, שימון ועוד.

'פסנתרין מעבדות' מגיעים עד אליך, אנו נערוך בדיקה מקפת לכלי ונבצע את התיקון במקום.
במקרה הצורך נאסוף את הכלי למעבדה ונחזירו לאחר תיקון.

דברו איתנו!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד משירותי החברה

תיקון פסנתרים

תיקון פסנתרים, שיפוץ וכיוון פסנתרים הינה מלאכת אומנות. אנו נשלח אליך מכוון פסנתרים מומחה עם חלקים מקוריים אשר יחזיר את הפסנתר שלכם לחיים.

לפרטים נוספים »

תיקון גיטרות

תיקון גיטרות אקוסטית, קלאסית, חשמלית, גיטרה בס וכמובן סט אפ מקצועי. ״פסנתרין מעבדות״ מתמחים בתיקון גיטרות לסוגיהם – מגיעים עד אליך!

לפרטים נוספים »
דילוג לתוכן