תיקון כינורות

רמקולים אלקטרוניים לסוגיהם

מתמחים בתיקון כינורות
וכלי קשת

כינורות הם כלי נגינה עדינים הדורשים טיפול ותחזוקה כדי להבטיח שהם נשמעים במיטבם. עם הזמן, אפילו הכינורות המטופלים ביותר עשויים לדרוש תיקונים בכדי להחזיר להם את הצליל המקורי והאהוב. במאמר זה, נסקור כמה בעיות נפוצות הדורשות תיקון כינור והטכניקות המשמשות מעבדות מקצועיות לתיקון כינורות. 

אנו בפסנתרין נשמח לתקן ולתחזק את הכינור שלכם על בצד הטוב ביותר!

אנו בפסנתרין נשמח לתקן ולתחזק את הכינור שלכם על בצד הטוב ביותר​!

תיקון כינור
טיפים וטכניקות לשחזור הכלי שלך

 סדקים

 אחת הבעיות הנפוצות ביותר הדורשות תיקון כינור היא סדקים בעץ. סדקים יכולים להתרחש עקב שינויים בטמפרטורה או לחות, פגיעה או בלאי פשוט. כדי לתקן סדק, אנו ננקה תחילה את האזור עם חומר מיוחד, נסיר כל דבק ישן או פסולת ונכין את המשטח לעבודה. לאחר מכן נמרח שכבה דקה של דבק בין הסדקים , נהדק עם מכשיר מיוחד עד שהדבק יתייבש.

 לאחר התייבשות הדבק, נשייף בעדינות את האזור כדי ליצור משטח חלק. השלב הבא הוא הצביעה בכדי להגיע לרמת גימור מושלמת.

תיקון או החלפת גשר

 הגשר הוא מרכיב חיוני בכינור המעביר את רטט המיתרים לגוף הכלי. עם הזמן, הגשר עלול להתעוות להישבר או להיסדק, ולהשפיע על הצליל ועל יכולת הנגינה של הכינור. אנו נסיר את הגשר הישן, נתקן, נשפץ או לחלופין נבנה גשר חדש לכינור. כמובן שנוודא שהגשר ממוקם נכון ושגובה המיתרים והמרווח נכונים. 

מפתחות כיוון

המפתחות ומנגנוני הכיוון של הכינור הם תחום נוסף שעשוי לדרוש תיקון. אם המפתחות מחליקות או קשות לסיבוב, ייתכן שיש צורך בהתאמתם לכינור או בהחלפתם. אנו נבטיח שהחלקים החדשים מותקנים כראוי ושניתן לכוון את הכינור בצורה מדויקת. 

תיקון או החלפת סאונדפוסט [נשמה]

הסאונדפוסט היא חתיכת עץ קטנה היושבת בתוך הכינור ועוזרת להעביר את הצליל מהמיתרים לגוף הכלי. אם עמוד הקול פגום או ממוקם בצורה לא נכונה, זה עלול להשפיע על הצליל ועל יכולת הנגינה של הכינור. אנו נתקן או נחליף את עמוד הסאונד הישן נתאים בזהירות חדש בתוך הכינור ונבטיח שעמוד הקול ממוקם נכון ושהוא יוצר מגע תקין עם גוף הכינור. 

תיקון כינורות

 תיקון כינור דורש מיומנות ומומחיות, וחשוב להפקיד את הכלי שלך בידי מעבדה מקצועית

אם הכינור שלך דורש תיקונים, אל תהסס לחפש איש מקצוע שיוכל להחזיר את הכלי שלך למיצוי הפוטנציאל שלו. עם טיפול ותחזוקה נאותים, הכינור שלך יוכל להמשיך להפיק מוזיקה יפה במשך שנים רבות.

תחומי התמחותינו:

פסנתרין מעבדות מתמחים בתיקון כינורות וכלי קשת​

"פסנתרין" מגיעים עד אליך, אין צורך לצאת מהבית, אנו נשלח אליך את אחד המומחים אשר יבדוק, יאבחן את התקלה ויגיש לך הצעת מחיר הוגנת.

יש לציין שהשירות עד הבית הינו בתשלום.

אנו נגיע עד אליך לתל אביב, ירושלים, חיפה, איזור הדרום והצפון. 
כל התיקונים נעשים תוך שמירה מלאה על המוצר ובאחריות לשלושה חודשים. 

שירות אמין, מקצועי ואדיב!

לקוחות שואלים

בוודאי! ברשותינו מלאי חלקים גדול מטובי היצרנים ואנו משתמשים בחלקים איכותיים ומקוריים בלבד.

כל כינור והבעיות שלו, אולם תיקון ושיפוץ מקיף פירושו רגולציה מלאה ומקיפה.

 

'פסנתרין מעבדות' מגיעים עד אליך, אנו נערוך בדיקה מקפת לכלי ונבצע את התיקון במקום.
במקרה הצורך נאסוף את הכלי למעבדה ונחזירו לאחר תיקון.

דברו איתנו!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד משירותי החברה

תיקון פסנתרים

תיקון פסנתרים, שיפוץ וכיוון פסנתרים הינה מלאכת אומנות. אנו נשלח אליך מכוון פסנתרים מומחה עם חלקים מקוריים אשר יחזיר את הפסנתר שלכם לחיים.

לפרטים נוספים »

תיקון גיטרות

תיקון גיטרות אקוסטית, קלאסית, חשמלית, גיטרה בס וכמובן סט אפ מקצועי. ״פסנתרין מעבדות״ מתמחים בתיקון גיטרות לסוגיהם – מגיעים עד אליך!

לפרטים נוספים »
דילוג לתוכן