תיקון גיטרות

תיקון גיטרות חשמלית, אקוסטית, קלאסית.

הגיטרה היא חברה קרובה המלווה אותנו בכל מקום בבית, בבסיס, על חוף הים עם החבר'ה, ביום הולדת, אין צורך בהכנות מיותרות, פשוט "מקלפים" אותה בעדינות מהקייס והמסיבה מתחילה.​
היא תמיד פרקטית וזמינה ובעיקר ממושמעת {תרתי משמע}. כל גיטריסט יודע שאין מושג כזה "מהלך חד סיטרי", אין אפשרות לקבל בלי לתת בחזרה, וכמו עם חברה שהאהבה והנתינה הם דו סיטריים, כך גם עם הגיטרה, ולכן יש חובה וזכות לחוש אותה,ולהעניק לה את מלא הפינוק והחום על מנת שנוכל להפיק ממנה את המיטב.

אנו בפסנתרין נשמח להיות לך לעזר בכל הקשור לטיפול ולהחזקה של הגיטרה.

אנו בפסנתרין נשמח להיות לך לעזר בכל הקשור לטיפול ולהחזקה של הגיטרה.​

השירות הניתן על ידינו הוא לכל סוגי הגיטרות
קלאסית, אקוסטית וחשמלית.

אנו מנגנים עליה בתדירות גבוהה, והצלילים שהיא מפיקה מלווים אותנו ברגעים החשובים בחיינו. בין אם בבית עם החברים, בזמן החופשי שלנו בבסיס, באירועים משפחתיים ועוד – הגיטרה הינה אחת מכלי הנגינה האהובים ביותר. ישנה בעיה ואינכם מצליחים לנגן על הגיטרה? זקוקים לשירותי תיקון גיטרות? למענה מרשים בנושא ניתן לפנות אל פסנתרין. ברשות חברה זו מלאי חלקים מרשים של כל החברות המובילות. כמו כן, כל החלפת חלק בכלי הנגינה מלווה עם אחריות יצרן. מעבר לכך, עובדי החברה מספקים מענה מקצועי גם עבור מערכות ההגברה – ולחברה מעבדת אלקטרוניקה מרשימה.

תיקון גיטרות במומחיות ובסבלנות

תיקון גיטרות
במומחיות ובסבלנות

מוזיקה הינה חלק משמעותי מחיינו. בין אם מדובר במלודיה נעימה בבוקר בדרך לעבודה, נגינה עם החברים בשעות אחר הצהריים או שמא מדובר בליווי מוזיקלי במצבים אחרים – אין ספק שמוזיקה הינו גורם מרכזי וחשוב בחיי היום-יום שלנו. מנגנים על גיטרה באופן קבוע? מנגנים בהופעות או בזמנכם הפנוי עם החברים? לעיתים קרובות, מתעוררת בעיה ועולה הצורך לתקן את כלי הגינה.

בבואכם לפנות אל אנשי המקצוע ולהסתייע בשירותי תיקון גיטרות איכותי, נציין מספר נקודות חשובות:

  • אחת הבעיות הנפוצות ביותר בגיטרה הינה שחיקה. אם וכאשר עולה צליל מעט מתכתי, יהיה עליכם לתקן זאת בהקדם. במקרים בהם הצליל של הגיטרה מזייף, משמעות הדבר היא שיש להחליף מספר מרכיבים בגיטרה או לבצע תיקונים אחרים והכרחיים.
  • בהתאם לסוג הגיטרה, כך יש לאבחן את מהות הבעיה והתאמת הפתרון הדרוש. בין אם מדובר בגיטרה קלאסית או אקוסטית, יש להתנהל בהתאם.
  • כדי לבצע את מלאכת התיקון כראוי, יש לפנות אל גורמים מוסמכים, מיומנים ומנוסים. רק כך תוכלו לשוב ולנגן על הגיטרה היטב.
תיקון גיטרות
תיקון גיטרות בהרצליה

תיקון גיטרות עם המומחים בתחום

תיקון גיטרה הוא לא עניין של מה בכך ויש לבצע אותו על הצד הטוב ביותר. אם גם אתם זקוקים לשירות מסוג זה, יש לפנות אל פסנתרין בהקדם. צוות המומחים של החברה יסייע לכם רבות.

תחומי התמחותינו:

תיקון גיטרות תשאיר למומחים של "פסנתרין"

ברשותנו מלאי חלקים גדול של כל החברות, אין כמעט חלק שאין באפשרותנו להשיג, לכן מיותר לציין שהחלקים שיוחלפו הנם מקוריים לחלוטין עם אחריות יצרן.

"פסנתרין" מגיעים עד אליך, אין צורך לצאת מהבית, אנו נשלח אליך את אחד המומחים אשר יבדוק, יאבחן את התקלה ויגיש לך הצעת מחיר הוגנת.

יש לציין שהשירות עד הבית הינו בתשלום.

אנו נגיע עד אליך לתל אביב, ירושלים, חיפה, איזור הדרום והצפון. 
כל התיקונים נעשים תוך שמירה מלאה על המוצר ובאחריות לשלושה חודשים. 

שירות אמין, מקצועי ואדיב!

לקוחות שואלים

ניתן לקבל אצלינו מענה רחב לכל סוגי הגיטרות ומכל היצרנים, חשמלית,קלאסית ואקוסטית .

בוודאי! ברשותינו מלאי חלקים גדול מטובי היצרנים ואנו משתמשים בחלקים איכותיים ומקוריים בלבד.

 בהחלט! ברשותינו מעבדה מהתקדמות ביותר, כך שניתן לקבל אצלינו מענה לכל תקלה ובעיה כגון הלחמות, החלפת כניסת פי אל,החלפת פיק אפ, סט אפ מקצועי ועוד.

'פסנתרין מעבדות' מגיעים עד אליך, אנו נערוך בדיקה מקפת לגיטרה, ובמקרה הצורך נאסוף את הכלי למעבדה ונחזירו לאחר תיקון.

דברו איתנו!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד משירותי החברה

דילוג לתוכן