תיקון אקורדיון

מתמחים בתיקון אקורדיונים לסוגיהם

תיקון האקורדיון הוא עבודה שדורשת מיומנות, סבלנות וידע מקיף במכניקה ובאקוסטיקה. בעזרת ידע וכלים המתאימים, ניתן לשחזר את יכולת התפקוד של האקורדיון ולהבטיח שהוא ישמש כלי נגינה איכותי ועמיד לאורך זמן.

אקורדיון, שמכונה בעברית תקינה "מפוחון", הוא כלי נגינה שדורש רמה גבוהה של מקצועיות. מלבד המיומנות והטכניקה , יש צורך באנשי מקצוע מנוסים שיודעים כיצד לטפל במערכותיו באופן הנכון. בדיוק בשביל זה הקמנו את פסנתרין מעבדות  ונשמח לצרף אותך לרשימת הלקוחות המרוצים.

תיקון אקורדיון רק אצל המומחים של "פסנתרין"

תיקון אקורדיון רק אצל המומחים של "פסנתרין"​

תיקון כל סוגי האקורדיונים​

אנו מתמחים בטיפול באקורדיונים של כל היצרנים, כגון סקנדלי, פאולו סופרני, הונר ועוד. בין היתר, המומחים שלנו ישמחו לבצע תיקון ויישור של הקלידים, תיקון מערכת הבסים, תיקון מפוח (או אם אין ברירה אז החלפתו בחדש), אטימת כניסת האוויר למערכת, כיוון כללי לאקורדיון, פוליש ווקס וחידוש אקורדיון, תיקון והתקנת מערכת הגברה לאקורדיון, שיפוץ מלא ומגוון פעולות נוספות שיחזירו את האקורדיון שלך לשגרה במהרה!

אנו מגיעים אליך -
והאקורדיון מתוקן

אנו מציעים עבורך שירות עד פתח הבית או העסק של תיקון כל סוגי האקורדיונים. בשלב הראשון נבין מה אופי הבעיה באקורדיון שלך, בשלב השני נסביר לך מה צריך לעשות על מנת לתקן אותה ובשלב השלישי נרכיב עבורך הצעת מחיר. בין לבין, נשמור מולך על שקיפות מלאה ונעדכן אותך לגבי הצורך בחלקי חילוף לפי סוג האקורדיון והיצרן. זה השירות המשתלם ביותר עבורך ואנו גאים להציע אותו עבור נגנים חובבים ומקצועיים כאחד.

מה מבדיל תיקון אקורדיון לעומת כלי נגינה אחרים?​

ידע שנצבר מתוך שנים רבות של עבודה על מגוון סוגי אקורדיונים מאפשר לנו להתמודד עם תקלות ובעיות שונות. אנו מבינים שבתיקון כלי נגינה ממשפחת כלי המפוח אין מקום לפשרות, בעיקר כיוון שהאקורדיון עצמו מחובר לשתי מסגרות מלבניות: היות והצליל מופק על ידי מתיחת או כיווץ המפוח, אנו מקפידים על הפרטים הקטנים ומשתמשים רק בחלקי חילוף איכותיים, המותאמים במיוחד לאקורדיון שלך.

כל מערכות האקורדיון מקבלות תשומת לב​

ריכוז שירותי תיקון כלי נגינה והגברה תחת קורת גג אחת מאפשר לנו לטפל בכל מרכיבי ומערכות האקורדיון שלך. בין היתר, אנו נבדוק את כלל מערכות האקורדיון – ונוודא כי השורות האורכיות שקרובות למפוח מפיקות את צליל הבס המלווה הנדרש. בהמשך, ניכנס עבורך לעובי הקורה ונבחן לעומק גם את תקינות תנועת הקלידים ועוד.

אנשי המקצוע שלנו מספקים שירותי ייעוץ טלפוני בחינם ובשמחה – ואנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר ממש כעת. אצלנו מחכים לך מומחים ליישור קלידים, תיקון והחלפת מפוח והחלפת קפיצים. במקביל לכך, במידת הצורך נבצע עבורך אטימה של כניסת האוויר למערכת במסגרת השירות.

בקיצור, תיקון אקורדיון רק במגרש של הגדולים!​

ברצונך לשלב תיקון אקורדיון עם פוליש וקס וחידוש הכלי או לתקן תקלה ספציפית בלבד? כל שנותר לך הוא לפנות אלינו עכשיו.

תחומי התמחותינו:

ניתן לקבל אצלנו יעוץ טלפוני חינם (ובשמחה) בנושא:​

בקיצור, תיקון אקורדיונים זו המומחיות שלנו!​

"פסנתרין" מגיעים עד אליך, אין צורך לצאת מהבית, אנו נשלח אליך את אחד המומחים אשר יבדוק, יאבחן את התקלה ויגיש לך הצעת מחיר הוגנת.

יש לציין שהשירות עד הבית הינו בתשלום.

אנו נגיע עד אליך לתל אביב, ירושלים, חיפה, איזור הדרום והצפון. 
כל התיקונים נעשים תוך שמירה מלאה על המוצר ובאחריות לשלושה חודשים. 

שירות אמין, מקצועי ואדיב!

לקוחות שואלים

בהחלט! ניתן לקבל אצלינו שירות עבור כל סוגי האקורדיונים, סקנדלי, סופרני , וולטמייסטר , הונר ועוד.

בוודאי! ברשותינו מלאי חלקים גדול מטובי היצרנים ואנו משתמשים בחלקים איכותיים ומקוריים בלבד.

בהחלט! אנו משתמשים במערכות הגברה מהטובים בשוק ,הן למקלדת והן למערכת הבסים.

'פסנתרין מעבדות' מגיעים עד אליך, אנו נערוך בדיקה מקפת לאקורדיון ונבצע את התיקון במקום.
במקרה הצורך נאסוף למעבדה ונחזירו לאחר תיקון.

דברו איתנו!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד משירותי החברה

תיקון פסנתרים

תיקון פסנתרים, שיפוץ וכיוון פסנתרים הינה מלאכת אומנות. אנו נשלח אליך מכוון פסנתרים מומחה עם חלקים מקוריים אשר יחזיר את הפסנתר שלכם לחיים.

לפרטים נוספים »

תיקון גיטרות

תיקון גיטרות אקוסטית, קלאסית, חשמלית, גיטרה בס וכמובן סט אפ מקצועי. ״פסנתרין מעבדות״ מתמחים בתיקון גיטרות לסוגיהם – מגיעים עד אליך!

לפרטים נוספים »
דילוג לתוכן