תיקון אקורדיון

תיקון אקורדיון

"פסנתרין" מתמחה בתיקון אקורדיונים לסוגיהם!

תיקון אקורדיון רק אצל המומחים של “פסנתרין!

תחומי התמחותינו:

  • ישור קלידים
  • תיקון והחלפת מפוח
  • החלפת קפיצים
  • אטימת כניסת אוויר למערכת
  • פוליש ווקס וחידוש הכלי
  • תיקון והתקנת הגברה
תיקון אקורדיון

תיקון אקורדיון

אקורדיון, שמכונה בעברית תקינה “מפוחון”, הוא כלי נגינה שדורש רמה גבוהה של מקצועיות. מלבד המיומנות והטכניקה לניגון על אקורדיון, יש צורך באנשי מקצוע מנוסים שיודעים כיצד לטפל במערכותיו באופן הנכון. בדיוק בשביל זה הקמנו את פסנתרין – תיקון כלי נגינה והגברה – ונשמח לצרף אותך לרשימת הלקוחות המרוצים.

תיקון כל סוגי האקורדיונים

אנו מתמחים בטיפול באקורדיונים של כל היצרנים, כגון סקנדלי, פאולו סופרני, הונר ועוד. בין היתר, המומחים שלנו ישמחו לבצע תיקון ויישור של הקלידים, תיקון את מערכת הבס, תיקון מפוח (או אם אין ברירה אז החלפתו בחדש), אטימת כניסת האוויר למערכת, כיוון כללי לאקורדיון, פוליש ווקס וחידוש אקורדיון, תיקון והתקנת הגברה לאקורדיון, שיפוץ מלא ומגוון פעולות נוספות שיחזירו את האקורדיון שלך לשגרה במהרה!

אנו מגיעים אליך – והאקורדיון מתוקן

אנו מציעים עבורך שירות עד פתח הבית או העסק של תיקון כל סוגי האקורדיונים. בשלב הראשון נבין מה אופי הבעיה באקורדיון שלך, בשלב השני נסביר לך מה צריך לעשות על מנת לתקן אותה ובשלב השלישי נרכיב עבורך הצעת מחיר. בין לבין, נשמור מולך על שקיפות מלאה ונעדכן אותך לגבי הצורך בחלקי חילוף לפי סוג האקורדיון והיצרן. זה השירות המשתלם ביותר עבורך ואנו גאים להציע אותו עבור נגנים חובבים ומקצועיים כאחד.

מה מבדיל תיקון אקורדיון לעומת כלי נגינה אחרים?

ידע שנצבר מתוך שנים רבות של עבודה על מגוון סוגי אקורדיונים מאפשר לנו להתמודד עם תקלות ובעיות שונות. אנו מבינים שבתיקון כלי נגינה ממשפחת כלי המפוח אין מקום לפשרות, בעיקר כיוון שהאקורדיון עצמו מחובר לשתי מסגרות מלבניות: היות והצליל מופק על ידי מתיחת או כיווץ המפוח, אנו מקפידים על הפרטים הקטנים ומשתמשים רק בחלקי חילוף איכותיים, המותאמים במיוחד לאקורדיון שלך.

כל מערכות האקורדיון מקבלות תשומת לב

ריכוז שירותי תיקון כלי נגינה והגברה תחת קורת גג אחת מאפשר לנו לטפל בכל מרכיבי ומערכות האקורדיון שלך. בין היתר, אנו נבדוק את כלל מערכות האקורדיון – ונוודא כי השורות האורכיות שקרובות למפוח מפיקות את צליל הבס המלווה הנדרש. בהמשך, ניכנס עבורך לעובי הקורה ונבחן לעומק גם את תקינות תנועת הקלידים ועוד.

האקורדיון שלך הוא העבודה שלנו

אנשי המקצוע שלנו מספקים שירותי ייעוץ טלפוני בחינם ובשמחה – ואנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר ממש כעת. אצלנו מחכים לך מומחים ליישור קלידים, תיקון והחלפת מפוח והחלפת קפיצים. במקביל לכך, במידת הצורך נבצע עבורך אטימה של כניסת האוויר למערכת במסגרת השירות.

בקיצור, תיקון אקורדיון רק במגרש של הגדולים!

ברצונך לשלב תיקון אקורדיון עם פוליש וקס וחידוש הכלי או לתקן תקלה ספציפית בלבד? כל שנותר לך הוא לפנות אלינו עכשיו.

ניתן לקבל אצלנו יעוץ טלפוני חינם {ובשמחה} בנושא:

  • תיקון אקורדיון
  • שיפוץ אקורדיון
תיקון אקורדיון

“פסנתרין” מגיעים עד אליך, אין צורך לצאת מהבית, אנו נשלח אליך את אחד המומחים אשר יבדוק, יאבחן את התקלה ויגיש לך הצעת מחיר הוגנת.

כל התיקונים נעשים תוך שמירה מלאה על המוצר ובאחריות לשלושה חודשים. 

שירות אמין, מקצועי ואדיב!  כל התיקונים נעשים מתוך אסתטיקה מקצועית ושמירה על הכלי!

שליחת ווצאפ
לחצו לחיוג
דילוג לתוכן