כיוון פסנתרים

כל הפסנתרים לסוגיהם​

חברת פסנתרין מתמחה בכיוון פסנתרים לסוגיהם

פסנתר הוא כמו יין אשר משתבח עם הזמן, וצלילו מקבלים במשך השנים גון עתיק ומתוק, אולם מחייב הוא תחזוקה שוטפת ומקצועית אשר תאריך את ימיו.
מזגי אויר קיצונים כדוגמת חום כבד,שרב יבש, או לחילופין קור ולחות עלולים לגרום לפסנתר נזק כבד. כמו כן זוחלים שונים כתולעי עץ, עש, עכברים יכולים להוות איום לשלומו.

בקיצור, כיוון פסנתרים דורש ידע ומומחיות מחוץ לקופסה, אשר רק מכוון פסנתרים מומחה יוכל לתת מענה לכל התקלות והבעיות.

אנו בפסנתרין נשמח להיות לך לעזר בכל הקשור לכיוון או תיקון פסנתרים.

אנו בפסנתרין נשמח להיות לך לעזר בכל הקשור לכיוון או תיקון פסנתרים.

החלפת מיתרים​

עקב השימוש הרב והתיישנות הפסנתר מקבלים אנו "דרישת שלום" מהמיתרים כדוגמת חלודה, קורוזיה, מיתר קרוע או בלוי אשר גורם לצליל עמום או לצליל אחר. אנו נחליף עבורכם את המיתרים במיתרי פלדה ונחושת בעלי איכות מעולה מהשורה הראשונה על מנת לקבל צליל מושלם והרמוני.

תיקון או החלפת פטישים​

כתוצאה מבלאי קורה לעתים שהפטישים חוזרים לאט או בכלל לא, ולכן יש צורך לשפץ או להחליף, ולכוונם בצורה מדויקת ומקצועית.

רגולציה מלאה ומקצועית​

כיוון פסנתרים מושלם דורש רגולציה דהיינו סנכרון וכוונון של חלקי הפסנתר הפנימיים כדוגמת הלבדים, העורות, חלקי מתכת ועץ, אשר כתוצאה משנוי אקלים משנים הם צורה ומקום, ועל כן יש צורך בחידושם וכוונונם מחדש.

תדירות כיוון הפסנתר הינה כפעמיים בשנה.

עם זאת, יש להתאים את תדירות הבדיקה לכמות הנגינה על הכלי, אופי הנגינה לצד היבטים רבים נוספים.

תחומי התמחותינו:

מכוון פסנתרים ​

כיוון פסנתרים היא מלאכת אומנות אשר כדאי להפקידה בידי מכוון פסנתרים מומחה. יד לא מיומנת עלולה לגרום לנזק שאת תוצאותיו מי ישורנו. הפסנתר בנוי מ-230 מיתרים אשר מתיחתם הנכונה מפיקה את הצליל הרצוי, וכמו כל כלי העשוי מעץ שנויי אקלים קיצוניים עלולים לתת בו את אותתם. לחות יתר תגרום לתיבת התהודה להתנפח ולמתיחת המיתרים יתר על המידה, אשר כתוצאה מכך יפיקו המיתרים צלילים גבוהים יותר.

מאידך, יובש עלול לגרום להתכווצות התיבה ולרפיון המיתרים, והתוצאה צלילים נמוכים יותר. אשר על כן על הפסנתר להיות בסביבה שרמת הלחות שם היא 42%, ובכך לשמור על איזון העץ ומרכיביו. מנהל מחלקת הכיוון ב"פסנתרין" הוא בוריס חיימוב אשר סיים את לימודיו באקדמיה למוסיקה במוסקבה, ומאחריו ארבעים שנות מוניטין של הצלחה בכיוון פסנתרים מכל המינים והסוגים.

עבודת כיוון פסנתר תתבצע אך ורק על ידי מומחים; אנשי מקצוע בעלי הכשרה מקיפה וניסיון רב לצורך ביצוע כיוון מדויק. ההרמוניה העולה לאורך הנגינה על הפסנתר הינה מהפנטת, ורבים מבקרים בהופעות כדי להאזין מקרוב לנגינה. בפועל, כדי לייצר את הצלילים הללו יש לבצע מספר פעולות – כולל כיוון הפסנתר. כדי לבצע זאת בהצלחה, יש לפנות אל פסנתרין. חברה זו מציעה מענה מרשים ומגוון בתחום כלי הנגינה – והתיקון שלהם. ברשות חברה זו מלאי חלקים גדול מטובי היצרנים. בין אם מדובר בתיקון שברים, סדקים, צביעה ועוד – נשמח לעמוד לרשותכם.

כיוון פסנתרים בידי הצוות המקצועי שלנו

עבודת כיוון הפסנתר מסייעת רבות לביצוע הנגינה והאיכות שלה. כדי לקבל מענה בתחום זה, אתם מוזמנים לפנות אל "פסנתרין" ונבצע עבורכם כיוון פסנתרים מקצועי.

"פסנתרין" מגיעים עד אליך, אין צורך לצאת מהבית, אנו נשלח אליך את אחד המומחים אשר יבדוק, יאבחן את התקלה ויגיש לך הצעת מחיר הוגנת.

יש לציין שהשירות עד הבית הינו בתשלום.

אנו נגיע עד אליך לתל אביב, ירושלים, חיפה, איזור הדרום והצפון. 
כל התיקונים נעשים תוך שמירה מלאה על המוצר ובאחריות לשלושה חודשים. 

שירות אמין, מקצועי ואדיב!

לקוחות שואלים

התשובה משתנה בהתאם לנסיבות ובהתאם למצב התחזוקה של הפסנתר. בדרך כלל בין פעם לפעמיים בשנה,תלוי אם הפסנתר פעיל ובתדירות הנגינה .

בוודאי! "פסנתרין מעבדות " תבצע עבורכם שיפוץ מקיף ורגולציה מלאה לפסנתר ,הכולל החלפת פטישים,שלייף, החלפת מיתרים,איזון כללי,טיפול נגד עש ועוד.

בהחלט! נגיע עד אליך ונחליף את הישנים בגלגלים חדשים איכותיים העשויים מפוליאוריטן העמידים בפני שחיקה וזעזועים.

בוודאי,אנו נותנים אחריות מלאה הן על העבודה והן על החלקים ,ללא יוצא מן הכלל וללא אותיות קטנות.

דברו איתנו!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד משירותי החברה

תיקון גיטרות

תיקון גיטרות אקוסטית, קלאסית, חשמלית, גיטרה בס וכמובן סט אפ מקצועי. ״פסנתרין מעבדות״ מתמחים בתיקון גיטרות לסוגיהם – מגיעים עד אליך!

לפרטים נוספים »
דילוג לתוכן