מכוון פסנתרים בתל אביב – רשת פסנתרין מעבדות

פסנתרים נועדו לייצר מגוון מסוים של צלילים. עם הזמן, המתח של המיתרים יכול להשתנות עקב תנודות בטמפרטורה ולחות. זה יכול לגרום לפסנתר ליפול מכוון ולהפיק תווים גבוהים מדי או נמוכים מדי. יש צורך בכוונון פסנתר קבוע כדי לשמור על גובה הצליל התקין של הכלי ולהבטיח שהוא ישמע במיטבו.פסנתרין מעבדות מתמחים בכוונון פסנתרים בתל אביב יפו

להלן  השלבים בכיוונון פסנתר בתל אביב

 שלב 1: הערכה בתל אביב לכיוןן הפסנתר

השלב הראשון בכיוון פסנתר הוא להעריך את מצב הכלי. המכוון יבדוק את הפסנתר לאיתור סימני נזק או בלאי. הם גם יבדקו את המתח של המיתרים כדי לקבוע עד כמה הפסנתר לא מכוון. 

שלב 2: הכנה לפני כוונון הפסנתר – בתל אביב

המכוון יצטרך להכין את הכלי. זה כולל הסרת הפאנל הקדמי של הפסנתר וחשיפת סיכות הכוונון. הטיונר יצטרך גם לוודא שהפסנתר נמצא על משטח ישר ושהטמפרטורה והלחות נמצאים בטווח האופטימלי. 

שלב 3: כוונון תהליך של הפסנתר בתל אביב – יפו

הכוונון בפועל כולל התאמת המתח של המיתרים באמצעות כלי מיוחד הנקרא פטיש כוונון. הטיונר יקשיב לכל תו ויבצע התאמות קטנות בפינות הכוונון עד להשגת הצליל הנכון. התהליך עשוי להימשך מספר שעות, תלוי עד כמה הפסנתר לא מכוון. צרו קשר עם פסנתרין מעבדות סניף תל אביב

שלב 4: בדיקה של הפסנתר בתל אביב

לאחר השלמת הכוונון, הטיונר יבדוק את הפסנתר כדי לוודא שהוא נשמע במיטבו. הם ינגנו כל מפתח ויקשיבו לכל התווים שעדיין לא מכוונים. במידת הצורך, הם יבצעו התאמות נוספות עד שהפסנתר יישמע מושלם.

 סיכום:

 כיוון פסנתר בתל אביב – יפו הוא תהליך מורכב הדורש מיומנות וניסיון. פסנתר מכוון היטב יכול להפיק מוזיקה יפה ולספק שנים של הנאה. כוונון פסנתר רגיל חיוני לשמירה על גובה הצליל התקין של הכלי ולהבטיח שהוא נשמע במיטבו. אם אתה בעל פסנתר, חשוב שיכוונו אותו באופן קבוע על ידי מכוון פסנתר מקצועי. לקריאה נוספת על כיוון פסנתרים לחצו כאן 

מכוון פסנתרים

חברת פסנתרין סניף תל אביב מתמחה בכיוון פסנתרים לסוגיהם!

איזור שירות עד הבית : תל אביב

שעות פעילות:

א-ה 20:00 – 08:30

שישי – 08:30 – 13:00

טלפון :  058-329-5111

וואטסאפ :  055-954-4061

לקוחות שואלים

בהחלט! נגיע עד הבית בתל אביב יפו תוך 4 שעות

התשובה משתנה בהתאם לנסיבות ובהתאם למצב התחזוקה של הפסנתר. בדרך כלל בין פעם לפעמיים בשנה,תלוי אם הפסנתר פעיל ובתדירות הנגינה .

בוודאי! "פסנתרין מעבדות " תבצע עבורכם שיפוץ מקיף ורגולציה מלאה לפסנתר ,הכולל החלפת פטישים,שלייף, החלפת מיתרים,איזון כללי,טיפול נגד עש ועוד.

בהחלט! נגיע עד אליך ונחליף את הישנים בגלגלים חדשים איכותיים העשויים מפוליאוריטן העמידים בפני שחיקה וזעזועים.

בוודאי,אנו נותנים אחריות מלאה הן על העבודה והן על החלקים ,ללא יוצא מן הכלל וללא אותיות קטנות.

דילוג לתוכן